Hiba
  • "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

    Cannot get "Szombathely" woeid in module "mod_sp_weather".

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

    Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

A Savaria Filmszemle részletes vetítési programja

2014. március 7. péntek

Nagyterem

Kamaraterem

Aula

12.00- Karácsony Péter: Sziligyakor, Végső utca
12:28- Csigás Viktor: Majdnem szerelem (Göcsej Filmszemle)
12:38 – Ákli Krisztián: Kívülálló


12.00- Papp Melinda: Teljes gőzzel (VasFilm)
12.30- Tigersnakefilm: A következő forradalom



12.00-Bera Nándor: Fák (Busho Filmszemle)
12:15- Bogdán Pál: Az öreg – Hollósy Simon portré (Göcsej Filmszemle)
12:45- Noll-Batek Kristóf Áron: Mi szeretjük egymást


13.15-Kiss Friderika Virág: Elszakadt álomszövet (Göcsej Filmszemle)
13:25 – Cséke Zsolt: Álmomban rétisas szállt a kertünkbe (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)


13.20- Horváth Szabolcs: Delírium
13:25- Berki Beáta: Libasor
13:40- Pittmann Glória: Háborúsfilm (Vas Film)
13:50- Bóné Péter: A tehetetlenség törvénye


13.00- Pataki Csaba: Kétszer született gyermek

14:00 – Kiss Dániel: Őrző (Totál Plán Filmszemle)
14:17 – Kalász József: Gecemáni kert (Göcsej Filmszemle)
14:45 – Dimeth Balázs Ferenc: Hero’s Journey
14:50- Kiss Réka: Református magyar vagyok… Tamás Ilonka néni 100 éve (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)


14.00- Rácz Lajos: A hullámokon lovagló madár
14:30- Novobáczky Sándor: Gyógyító hagyomány - füvesasszony


14:00- Erményiné Major Teréz: Visszaemlékezés (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)
14:45- Ágoston András: Válságváros


15:18 – Art Pictures Film Production: Rövid utazás Kunkovács Lászlóval

15:00- Kövi Gergő-Babai István: Átmeneti szállás (Göcsej Filmszemle, Pannonfilling Filmfesztivál, Totál Plán Filmszemle)
15:15- Keresztúri Ferenc: Nyolc perc természet (Göcsej Filmszemle)
15:25- Sokolowsky András: A nyitány (Bujtor István Filmszemle)
15:40- Engelmann Péter: Bezárt gondolatok
15:45- Szász Csongor: Pálinkafilm


15:00 – Boros – Horváth – Kozma: Határvidék (Göcsej Filmszemle)
15:27- Szekeres Norbert: Deni
15:40- Tóth Gergely: Maca
15:55- Cseh Róbert: Húsevő (Pannonfilling Filmfesztivál)






16:50- Boros-Horváth-Kozma: Napfényember



16:10- László Gábor: Smaragd sziget Budapesten



17:30- Földvári-Kobra-Márton: Őrangyal
17:45- X Kommunikációs Központ: Bőrük volt a bűnük


17:05- Feiner Janka-Garger Henrietta: Varjak (Vas Film)
17:12- Anitics Tamás: Még 3 év (TOTÁL PLÁN Filmszemle)
17:25- Kecsenovity Egon-Zolnai Ákos: Kicsi Klájd és a nagyvilág (Totál Plán)
17:45- Csoma Sándor: A kő (XVII. Faludi Ferenc Filmszemle)






18.00- Megnyitó ünnepség 19.00-





20.00- szakmai beszélgetés a zsűritagokkal



2014. március 8.

Nagyterem

Kamaraterem

Aula

9.00- Katona Szabolcs- Körtési Béla: A szabadság rabságában (Göcsej Filmszemle)
9.50- Tóth Gergely: Egy Tál Babnál Kevesebb



9.00- Vozári Róbert: Rajtunk múlik
9.20- Csubriló Zoltán: Még oda nem ér az idő (TOTÁL PLÁN Filmszemle)
9.50- Bolyai Filmműhely: Legyen egy jó lépése


9.00- Varga József: A zene géniusza
9.08- Dimeth Balázs Ferenc: Seduction (Totál Plán Filmszemle)
9.15- Somogyvári Rudolf: A nagy fa árnyékában (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)


10.00- Balogh Ernő: Bábu az univerzumban (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)
10.50- Dabi István: Kozmosz


10.05- Kiss Friderika: Hallucinált emóció
10.13- Boros Ferenc- Rozmán László: Sárga, piros, kék – Ferkovics József útjai (Vas Film, Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)
10.47- Szövényi-Lux Balázs: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. (XVII. Faludi Ferenc Filmszemle)


10.00- 12.00 Forgatókönyvíró workshop

11.00- Kemény Eszter: Parafrázis
11.10-T.Nagy Imre: Magyar színjátszás Szlovákiában (Göcsej Filmszemle)



11.10- Bán Balázs: Dice if Life (Pannonfilling Filmfesztivál)
11.18- Váncsa Gábor: A földmérő (Göcsej Filmszemle)
11.42- Horváth Erika: Csak úgy mondom




12.30- Bolyai Filmműhely: Volt egyszer mozi…(Vas Film)

12.30-Bátori Tamás: Béklyóban (Göcsej Filmszemle)



12.30-13.30 Szakmai beszélgetés a zsűri tagjaival

14.00- Szabó Attila: Úton-útfélen (Lakiteleki XIII. Mozgókép Szemle)

14.05- Zajti Ferenc: A kultúra napszámosa – Kovács Flórián

14.00- 15.00 filmszakmai beszélgetés a zsűritagokkal

15.00- Nagy Júlia: Akik móresre tanították a halált

15.00 – Goór Zsolt: Hetés
15.10- Körtési András: Tünemény
15.15- Tang Edit-Dabi István: Látogató
15.20- Zurbó Dorottya: Vasárnapi ebéd (XVII. Faludi Ferenc Filmszemle)


15.00- Vácz Péter: Nyuszi és Őz (CINEFEST MISKOLC,MEDIAWAVE, BUSHO)
15.20- Farkas Péter Erdei körkép
15.30- Sokolowski András: Vizsgadrukk (Bujtor István Filmszemle)


16.10- Körtési András: Monó és én

15.50- Molnár G. Tamás: Kinyújtózott a vén mihaszna



17.00 a Savaria Filmszemle ünnepélyes díjkiosztó gálája





Új hozzászólás

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező. A HTML kódok használata nem engedélyezett.

Legfrissebb

Legnépszerűbb