Hiba
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Diáksportolók jutalmazása

2018-11-30, 14:00
   |   Kategória: Sport
A diáksportolók jutalmazása Szombathely város hagyományos rendezvénye, ahol azokat a sportolóinkat köszöntjük, akik az elmúlt tanévben kiemelkedő eredményeket értek el sportágukban és képviselték Szombathelyt az országos diáksport rendezvényeken.
Dr. Puskás Tivadar, Szombathely Megyei Jogú Város polgármestere, Koczka Tibor, alpolgármester és dr. Takátsné dr. Tenki Mária a Jogi és Társadalmi Kapcsolatok Bizottsága elnöke köszöntötte az elmúlt tanévben a Magyar Diáksport Szövetség által rendezett országos diákolimpiai versenyeken 1-3. helyezést elérteket, valamint a szakszövetségek által rendezett diákolimpiák országos bajnokait, valamint azokat az ifjú sportolókat, akik nemzetközi színtéren is eredményesen képviselték Szombathely városát.

Fotó: Cseh Gábor

Diákolimpiai 1-3. helyezettek a 2017/2018. tanévben

(MDSZ által rendezett versenyek)

1.     helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – atlétika –  leány II. kcs többpróba

 Kámán Emili, Németh Luca, Némethy Száva,Sákovics Janka, Tamási Eszter, Várallai Zita

Gothard Jenő Általános Iskola - úszás – B kategória III. kcs fiú

Galambos Bence, Novák Donát, Mercs Hunor, Sárközi Balázs

Gothard Jenő Általános Iskola - úszás - B kategória IV. kcs fiú

 Sántha Lázár, Pungor Péter,  Fatalin Tamás,  Zubrics Péter

Nyitra Utcai Általános Iskola - atlétika – II. kcs. többpróba

 Németh Borbála

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – játékos sportverseny – I-II. kcs

 Nagy Johanna, Kiss Jázmin, Németh Diána, Sziffer Zsombor, Németh Bence, Porpáczy Árpád, Tóth Erik, Fekete Iván, Horváth Roland, Horváth Sámuel, Varga Áron, Horváth Luca, Bozsodi Eszter,  Seper Zsófia, Derdák Ákos, Szabó Lili, Németh Nóra, Derdák Sára, 

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna – III. kcs talaj

 Horváth Emma + felemás korláton 2., egyéni összetettben 2.

SZMSZC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma – atlétika – fiú VI. kcs. távolu.                                                                                                     

 Papp Kristóf

Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium – torna „A” leány V. kcs – fm. korlát, gerenda, egyéni összetett

Tömböl Boglárka + 3. helyezett ugrásban és talajon

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – futsal – V-VI. kcs fiú

Keresztes Krisztián, Vargovics Tamás, Putz Gergő, Horváth Krisztián, Oswald Dániel, Dorner Patrik, Bokor Bence, Fábián Bálint, Horváth Márk, Nagy Kevin Tamás

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – V-VI. kcs 4x50m gyorsváltó

Barta Márton, Szuák Ákos, Lisztes Dusán, Ekler Bendegúz

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – VI. kcs 100m gyors

 Barta Márton

2.     helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – úszás III. kcs – 50 mell                                                                                                         

Jakab Máté

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – úszás IV. kcs- 100m hát

Gyűrűs Hanna + 3. 100 mellen

Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola – úszás „B” kat. –100m gyors

Ekler Zsombor

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - kézilabda – III. kcs leány

Iván Jázmin, Czenki Laura, Juhász Luca, Marton Jázmin, Gombás Leila, Kondákor Jázmin, Kozma Szofi, Krilov Zita, Molnár Nilla, Németh Júlia, Temesvári Natália, Török Fanni, Wutsch Verona, Baranyai Emma

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – duatlon – V-VI. kcs fiú

Horváth Kristóf, Péter Ábrahám, Teket Ádám, Vásárhelyi Attila

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – úszás – V. kcs 100m mellúszás

Barta Hanna + 100 pillangón 4.

3.     helyezettek

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon –leány V. kcs

Hajós Karina, Kálmán Júlia Luca, Kovács Beatrix Klára, Sütő Lili

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – duatlon –leány VI. kcs

Kiss Kitti, Molnár Réka, Móricz Boglárka, Németh Laura Eszter

Szombathelyi Paragvári Utcai Általános Iskola – úszás – IV. kcs leány 100 gyors

Barta Sára

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - torna – III. kcs ugrás

Rosta Hanna

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – ÜCSB leány diszkosz,

Csapó Adrienn, Szabó Anett, Szabó Dóra, Takács Kincső, Varga Virág

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – ÜCSB leány távol

Albert Virág, Babócsi Júlia, Bede Petra, Csóka Eszter, Varga Eszter

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – atlétika – ÜCSB fiú diszkosz

Doma Benedek, Fessler Kornél, Oswald Dániel, Varga Donát, Vass Péter

Szakszövetségek által rendezett diákolimpiai versenyek bajnokai

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – fallabda – V. kcs

 Nagy Simon

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – gyorskorcsolya – IV. kcs

Zelevics Gergő

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – gyorskorcsolya – IV. kcs

 Mercs Abigél + gyorsasági görkorcsolya bajnok

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium – gyorsasági görkorcsolya – III. kcs

Sipos János        M

Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Koll. – sakk – I-II. kcs

András Ferenc, Vilics Hanna, Rátkai Miklós, Szabó Gergő, Kiss László

Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás – „B” kategória

Halmosi Dézi

Gothard Jenő Általános Iskola – kötélugrás – csapat II. kcs leány

Baumgartner Luca, Nagy Lotti + egyéniben is bajnok, Horváth Vanda, Dénes Hanna

Gothard Jenő Általános Iskola – tenisz – I. kcs leány

Balázsfalvi Noémi, Neuvirth Hanna

   
Nyitra Utcai Általános Iskola – kötélugrás – I. kcs

Németh Hunor

Oladi Általános Iskola – gyorskorcsolya – profi kat. II. kcs

Laposa Balázs

Paragvári Utcai Általános Iskola – görkorcsolya – egyéni összetett

Bödei Bálint

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola - birkózás 69 kg szabadfogás – IV. kcs

Gellén Milán

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – sakk – IV. kcs

Borhy Marcell

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola – fallabda – III. kcs

Varga Lorena

SZMSZC Gépipari és InformatikaiSzakgimnáziuma – tájfutás – V. kcs rövid táv

Bognár Zoltán

Kanizsai Dorottya Gimnázium – kick boksz, light contact -79 kg

Szmolek Emánuel

Kanizsai Dorottya Gimnázium – kötélugrás – szabadon választott V-VI. kcs

Harami Olivér

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – alpesi sí „B” – V. kcs

Vécsey Veronika

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – gyorskorcsolya – VI. kcs

Bejczy Botond (rövid és hosszú távon is)

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – gyorskorcsolya – 500m, 3000m VI. kcs

Kántor Zsófia

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium – gyorskorcsolya – 500m, 3000m V. kcs

Mayer Márton

SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma - kick-boksz VI. kcs

Szász Krisztofer

SZMSZC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma - kick-boksz V. kcs

Németh Péter

Görkorcsolya Diákolimpia – vegyes váltó V-VI. kcs

Zsankó Petra - Premontrei, Kántor Zsófi - NLG, Mayer Márton -NLG

Új hozzászólás

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező. A HTML kódok használata nem engedélyezett.

Legfrissebb

Legnépszerűbb