• "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Falco - Jászberény 96-70

2019-02-16, 16:59
   |   Kategória: Sport
A Zsíros Tibor Magyar Kupa 1. elődöntőjében a Körmendet búcsúztató jászságiakat verte a FALCO, ezzel a döntőbe jutott.
1. negyed: a mieink a Govens - Váradi, Bíró, Bruinsma, Reddic összeállításban léptek parkettre. A feldobás után Bíróé a labda, majd Váradi dobta be az egyik büntetőt, 1-0. Reddic dupla, majd 2 Govens-tripla, 9-0!!! Coleman csak 13-0-nál helyezte el az első berényi pontokat, 13-3. Bíró-tripla, majd Váradi és Govens pontjai után már 20-6! Pitts dupla után Balmazovic neve mellé is felkerülnek az első pontok, de Bruinsma is eredményes, 24-12. A negyed vége: 31-15.

2. negyed: Coleman,majd Perl eredményes, 33-17.  Váradi jött, majd Tóth Norbert 40-25. Zozó büntetőzik és Balmazovic triplát dob, 20 pont a különbség.

3. negyed: a 3. percben már 4 csapatszemélyinél járt a berényi gárda, Govens kosara után 53-35. Pantelics pontjaival zárkózott a jászsági csapat, majd Váradi-tripla, 57-40. Sok a hiba mindkét oldalon. Curry szenzációsan dobálja a kintieket, 71-48 az állás az utosó 10 perc előtt.

4. negyed: a játékrész első sárga-fekete kosarát Bruinsma zsákolása jelentette. A vége előtt 6 perccel Coleman dobott 2 kosarat egymás után, de Bruinsma lecsitiította a berényi reményeket, 84-56. A hajrában Körmendi Bence és Hódi Patrik is szerepet kapott. Perl dupla, a vége kiütés, 96-70!!!

Forrás: falcokc.com