• "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Falco vagy Körmend?

2015-03-25, 15:54
   |   Kategória: Sport
Szerdán este, a középházi középszakasz negyedik fordulójában jön a szezon harmadik vasi rangadója. Az első kettőt a Falco nyerte (85-73-ra és 96-88-ra).
A tabellán elfoglalt helyezés és a hazai pálya mindenképp a szombathelyiek mellett szól: Perl Zoltánék 10 győzelmet és 3 vereséget tudnak felmutatni az Aréna Savariában, a Körmend idegenben viszont elég gyászos mutatóval rendelkezik (3-10).

Viszont a forma alapján a piros-feketéknek lehet nagyobb önbizalmuk: Popadicsék a középházban még veretlenek (Pécsen és hazai pályán a Szeged ellen is nyertek), legutóbbi hat meccsükből ötöt sikerrel vettek. A Falcónál a január 13-i, ZTE elleni hazai derbi után valami megtört, hiszen azóta gyakorlatilag minden második meccsükön kikaptak (hat győzelem, hat vereség).

A vasi El Classicot szerdán este 18:30-kor rendezik az Aréna Savariában.

Forrás: bb1.hu