• "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot get "Szombathely" woeid in module "mod_sp_weather".

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Újabb fantasztikus bravúr!

Újabb idegenbeli győzelmet aratott a Haladás NB I-es labdarúgócsapata. A szombathelyiek ezúttal a Debrecen otthonában nyertek 1:0 arányban és így feljöttek a tabella hatodik helyére.
Az NB I-es labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában a tabella negyedik helyét elfoglaló Debrecen fogadta a nyolcadik pozícióban állomásozó Szombathelyi Swietelsky-Haladást. A hazaiak csapatából két meghatározó játékos, Szakály Péter és Varga József is hiányzott, ugyanakkor a vasiaknál kezdőként lépett pályára az arcműtéte miatt maszkot viselő Halmosi Péter. Némi meglepetésre a szombathelyiek kezdték jóval aktívabban a derbit és már a 6. percben egy nagy helyzetet dolgoztak ki, de Martínez ordító ziccerben a bal oldali kapufára helyezett.  A debreceniek az első negyedórát követően átvették az irányítást és két komoly lehetőséget is összehoztak. A 28. percben Tisza átadását követően Bereczki rosszul találta el a labdát, így nem okozott nagyobb veszélyt a vasiak számára. Nem sokkal később viszont már Királynak kellett nagyot védenie Tisza 25 méteres bombáját követően. Az első félidő így igazságosnak mondható 0:0-ával ért véget. Fordulást követően viszont nagyon hamar vezetést szerzett a Haladás: Martínez szép szóló végén Halmosihoz centerezett, aki híggadtan lőtt Radosevics kapujának bal alsó sarkába. A gól után ismét a hazaiak periódusa következett, ami helyzetekben is megnyilvánult. A 66. percben Bódi jobb oldali szögletét Korhut csak centiméterekkel fejelte kapu mellé. A 70. percben pedig Balogh nagy lövését Király hatástalanította bravúros mozdulattal. A 74. percben azonban a Haladás járt közel a második találathoz, de Vad játékvezető elfelejtett a szombathelyiek javára  11-est ítélni Bódi kezezését követően. Ettől függetlenül végül a vasi zöld-fehérek 1:0 arányban megnyerték a derbit. Mészöly Géza legénysége így négy fordulót követően hét ponttal a tabella hatodik helyén áll. Halmosi Péterék legközelebb szombaton délután lépnek pályára bajnoki mérkőzésen, amikor a negyedik Paks gárádját fogadják a Rohonci úton.