• "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot get "Szombathely" woeid in module "mod_sp_weather".

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Nincs meg az első győzelem

Végig szorosan alakuló mérkőzésen 3:1 arányban kikapott a Palota RSC csapatától a Vasi Sport Akadémia NB I-es női röplabdacsapata. A Sugár úti sportcsarnokban ezúttal is több mint száz néző bíztatta Kiss Brigittáékat.
Már-már szokás szerint táblás ház előtt léphetett pályára a Sugár úti sportcsarnokban a Vasi Sport Akadémia női röplabdacsapata. Az NB I-es újonc szombathelyiek a Rákospalota gárádját látták vendégül. A találkozó végig nagy csatát hozott, szinte valamennyi szett csak nüanszokon múlott. Az első játszmát 28:26-ra a vendégek, míg a másodikat 26:24-re a hazaiak nyerték. A harmadik szettben jött a szokásosnak mondható hullámvölgy, így az simán elúszott. A negyedikben viszont újfent nagy küzdelem alakult ki, melyből 25:23-as sikerrel a palotaiak jöttek ki jobban. A találkozót így 3:1 arányban nyerték a vendégek, azaz még mindig várat magára a VSA első élvonalbeli győzelme.
A találkozó összefoglalója Mucsi Péter vezetőedző értékelésével a hétfőn 18.15 órakor kezdődő Arénában lesz látható!