• "Could not resolve host: query.yahooapis.com; Unknown error" in module "mod_sp_weather"

Cannot get "Szombathely" woeid in module "mod_sp_weather".

Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Nem tudnak nyerni a röplabdás lányok

Továbbra is nyeretlen a Vasi Sport Akadémia NB I-es női röplabdacsapata. A szombathelyiek a hétvégi fordulóban hazai pályán kaptak ki 3:2-re a nagy rivális Veszprémi Egyetem együttesétől.
Népes szurkolósereg előtt, remek hangulatban fogadta az élvonalbeli női röplabda-bajnokság sereghajtója, a Vasi Sport Akadémia az utolsó előtti helyen tanyázó Veszprémi Egyetem csapatát. Az első szettet ugyan a vendégek nyerték, ám azt követően a hazaiak átvették az irányítást és 2:1-es vezetésüknél úgy nézett ki, hogy sikerül megnyerniük a találkozót. Ám a negyedik játszma végét elrontották Mucsi Péter tanítványai és végül 3:2 arányú vereséget szenvedtek.

A Veszprém elleni mérkőzésen sok problémával kellett megküzdeniük a vasiaknak: Mohl-Benesóczky Anna sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot, a korosztályos válogatott Takács Doroti combja pedig meccs közben húzodott meg.

A Vasi Sport Akadémia csapata veresége miatt továbbra is a tabella utolsó helyén tanyázik. Mucsi Péter együttese egyre nehezebb helyzetben van, ugyanis a közvetlen rivális Veszprém most már 5 ponttal jár a szombathelyiek előtt.